Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (137 komentářů)

Mila, (06. 03. 2014 23:48) Reagovat
Muze nekdo zesilet ze zanetu mocoveho mechyre? Prosim o dpoved,proto uvadim i muj email!!
Eny, (07. 07. 2014 18:11) Reagovat
Jak to myslíte zešílet ze zánětu močového měchýře? Já tedy šílím po každé, když se snažím dělat maximum pro prevenci a pak ho zase dostanu, ale takhle to asi nebylo myšleno. Jestli myslíte vyloženě nějakou duševní nemoc, tak to se mi nezdá pravděpodobné.
Jay, (29. 06. 2014 11:21) Reagovat
Ahoj všem! :-) První zánět jsem měla v 17, pak dlouhé roky klid. Byla jsem léčena urologem a evidentně pečlivě. Znovu jsem ho dostala před 2 lety. Šla s tím za praktickým. Ten mi v průběhu jednoho roku kvůli opakujícím se zánětům předepsal patery ATB! Byla jsem tak zoufalá, že jsem si taktéž pořídila wobenzym, lichořeřešnici a další doplňky stravy. Stálo to hodně, ale pomohlo.
Jay, (29. 06. 2014 11:22) Reagovat
Myslela jsem,že mám vyhráno, tak jsem si nic dalšího po veškerém dobrání všech produktů nekoupila. 2 roky klid a teď to mám během 2 měsíců dvakrát. Mám ATB NITROFURANTOIN Ratiopharm 100 mg, kapky ALgifenv NEO a globule Macmiror. Díky ATB mám i vaginální zánět. Beru to třetí den a přijde mi,že je to nedostačující. Dnes mě totiž znovu chytilo to šílené pálení,řezání a bolest.:cry:Člověk si i kolikrát řekne,že už to vážně nedá.:sigh: Díky této diskuzi jsem zkusila z lékárny jedlou sodu a znovu si koupila lichořeřešnici a vida! ULEVILO SE MI. Problém to nevyřeší,pořád to cítím,ale nezešílím. Hodně štěstí všem! :-)
Bára, (27. 07. 2014 14:51) Reagovat
Dobrý den,já doporučuji po vlastní zkušenosti tradiční čínskou medicinu. Podívejte se na Komoru TČM a tam si najděte praktika dle seznamu podle bydliště. Není to úplně levné, ale zabírá to. Bára
Marťa, (17. 09. 2014 20:03) Reagovat
Já jsem se už ptala své praktické lékařky, jestli neexistuje nějaký preventivní přípravek proti opakujícím se zánětům močáku, ale bylo mi řečeno, že jediné, co se vyrábí, je nějaký lék, který je prý šíleně drahý a navíc není nikdy zaručené, že pomůže. Jako nemůžu říct, že bych měla zánět každý měsíc, ale i když ho mám třeba „jen“ dvakrát, třikrát do roka, tak je to nepříjemné. Teď jsem ale četla někde, že vymysleli nějaký nový uroval akut+, který by měl fungovat na principu očkování, jakože obsahovat tu bakterii v malým množství, která donutí tělo vytvořit protilátky a bojovat s ní, tak jsem si říkala, že se zkusím pozeptat někde.
Táňa, (27. 09. 2014 17:15) Reagovat
Ahoj, ten přípravek bude asi Senzycol stojí bohužel přes 1000 kč. Já osobně jsem si ho taky nekoupila, ale dostala jsem ho od manžela. Jsem mu za to nyní moc vděčná, protože přípravek funguje. Vím jak nepříjemný zánět je takže bych nedoporučovala něco co nefunguje.
Jana, (28. 10. 2014 18:17) Reagovat
Pomohl vám ten senzycol? mě záněty trápí několikrát do roka a už jsem dost zoufalá. zkoušela jsem už kde co, čaje, sirupy, kapky ale stejně se mi pořád a pořád vrací :(
Klára, (29. 09. 2014 07:42) Reagovat
Milé dámy, je to 5 dní, co mi došel přípravek Senzycol domů. To znamená 5 dní, co ho užívám a musím Vám napsat, že mé bolesti se zastavili už po tak krátké době. Takhle rychle mi nepomohla žádné předepsané léčivo od doktora. Je to snad poprvé, co jsem se trápila bolestmi jen týden a né 2. Přípravek by měl fungovat i jako prevence. Rozhodně ho vyzkouším jestli se mi močák opět neozve budu snad nejšťastnější žena na světě. Trpím na tento zánět velice často.
Pavla, (15. 10. 2014 11:48) Reagovat
Až takový zázrak to je? :) já si ho asi koupím a uvidím. Už mi o něm říkala i spolupracovnice v práci, protože si tak nějak období se záněty střídáme - jednou ona a jednou já :( Před dvěma dny jí přišel domů, takže ještě mi nic moc neřekla, že by jí zabral. ALe takhle jste mi dala naději a vyzkouším ho sama na sobě.
Lenísek, (26. 10. 2014 21:18) Reagovat
Ahoj, rozhodně ho vyzkoušej. Sama jsem si ho pořídila a vyzkoušela na vlastní kůži. Taky jsem tomu ze začátku nevěřila a myslela jsem si, že vyhodím peníze do vzduchu. Nakonec jsem sama sebe překecala a přípravek si koupila. Rozhodně to vyhozené peníze nejsou. Zánět mi zmizel do týdne. To se mi snad ještě nikdy nestalo. Jsem úplně nadšená a přípravek používám dál. Doufám tedy, že už zánět ani nechytnu. Obzvlášť v tomto počasí. Budu ti držet palce, aby ti to dopadlo stejně dobře jako mi. :)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Zánět-močového-měchýře.cz
Kontakty