Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (137 komentářů)

Leona, (28. 10. 2014 19:44) Reagovat
Mají hemeroidy nějakou spojitost se zánětem? Můžu bez obav použít mast na hemeroidy? Mám tuto http://mastnahemeroidy.cz
Dana, (27. 12. 2014 18:00) Reagovat
Potřebuji pomoci, moje 4letá dcerka je neustále nachlazena, není snad měsíc, kdy by od podzimu do jara neměla zánět močového měchýře. Snažíme se ji hlídat, oblékat, vysvětlovat, ale ve školce je na 28dětí jen 2učitelky a prostě se občas dcera nastudí, ofoukne ji a problém je na světě. četla jsem tu o Senzycolu, je možné užívání u takto malých dětí? je to prý bez chemie, což by nám vyhovovalo. Děkuji.
Irena, (27. 04. 2015 17:52) Reagovat
taky mame problemy už dlouho dceři je 10 let a nepomahaji ji žadni prašky ani na 3 dni ani na 5 prosím o pomoc a radu,děkuju
Terii, (11. 01. 2015 18:02) Reagovat
Chtěla jsem se zeptat, mám zínět močového měchýře a zajímalo by mě zda se při tomto onemocnění mohu koupat ve vaně. Nebo se doporučuje jen sprchování? děkuji za odpověď
Majda, (22. 01. 2015 17:25) Reagovat
Terii, prý se doporučují sedavé koupele s heřmánkem, ale já to nikdy nezkoušela a během zánětu močového měchýře se jen sprchuji.
Dana, (15. 01. 2015 22:33) Reagovat
Dobrý večer,zánět močového měchýře je mojim společníkem už několik let. Už mi tento "kamarád" docela leze na nervy. Tráví se mnou až moc času. Antibiotika brát nechci, zánět mívám často a bojím se, že si na antibiotika zvyknu. Nehledě na to, že mi po nich nebývá moc dobře. Už jsem tento problém řešila i alternativní léčbou typu bylinky, čajíčky a podobné věci. Ale prostě nic. Na Vánoce jsem od rodičů dostala Senzycol. Jsem zvědavá co tento zázrak dokáže. Už jsem k veškeré své léčbě docela skeptická. Na internetu jsem četla všelijaké recenze, ať už dobré nebo špatné, ale které jsou pravdivé v tom se fakt nevyznám. Nezbývá mi nic jiného, než to vyzkoušet sama. Určitě tento dárek nenechám propadnout. Takže dooufám, že mi s mým nejhorším kamarádem pomůže.
Majda, (22. 01. 2015 17:27) Reagovat
Záněty nemívám naštěstí moc často, ale začala jsem se více zajímat, čím mohou být způsobeny a podle mě se vše odvíjí od imunity, ale i psychického stavu... Testuji teď na sobě Senzycol a k tomu beru vitamín C.. Senzycol na záněty a C pro zdraví. Dám pak pauzu a jestli během půl roku dostanu zánět močáku, tak to nezabralo. Nicméně na Senzycol jsem slyšela chválu, tak věřím, že pomůže.
Patrice, (21. 04. 2015 09:57) Reagovat
Proč se dnes vše shazuje na psychiku? Já vím, že hraje hodně důležitou roli v našich životech a podílí se na hodně nemocech, ale také je stále častější, že když se neví přesně, jak něco léčit, řekne se "Za to může psychika" a je hotovo. Ale s tou imunitou souhlasím. Hodně lidí má špatnou imunitu a to se pak může projevovat různými záněty.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Zánět-močového-měchýře.cz
Kontakty