Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (137 komentářů)

Opina, (18. 03. 2012 17:14) Reagovat
Pokud vím, tak wobenzym je spíše na prevenci? Sama jej tak užívám, ale samotný zánět mi sám nikdy nevyléčil. Což je pochopitelné. Sice jsou to enzymy, ale to ještě neznamená, že zvládnou všechno. Slyšela jsem, že je dobré si dělat vaničky s rozpuštěnými krystaly manganistanu draselného. Máte s tím někdo zkušenost?
SISI, (18. 04. 2012 13:43) Reagovat
Já vobenzym používám, když mám pocit, že to na mě jde. Jakmile je nejmenší náznak, tak začnu. Někdy to pomůže a někdy už je pozdě a musím zahájit klasickou léčbu.
Linda, (10. 03. 2014 16:29) Reagovat
Pokud je zánět v těle již aktivní, Wobenzym sám o sobě problém nevyřeší, ale pomůže tělu se sním lépe a efektivněji vypořádat. A pak na prevenci je samozřejmě úžasný. Krystaly manganistanu draselného jsem zkoušela, ale zánět sám o sobě také neléčí. Dalo by se říci, že dezinfikuje a to také není ke škodě:).Co vím, tak se často podává s antibiotiky.
J., (01. 05. 2012 07:31) Reagovat
Ahoj, potřebovala bych poradit. Od včerejšího večera chodím často na záchod a opravdu hodně to bolí, ještě asi tak 5 minut poté. Poslední dobou zažívám trochu stres (maturita), tak mám možná oslabenou imunitu, nedělala jsem nic na mě neobvyklého. Včera jsem se učila venku a asi čtvrt hodiny mi už byla zima, ale chtěla jsem dokončit kapitolu. O víkendu jsem byla na výletě na kolech a jak bylo horko, měla jsem z toho takový pálivý pocit. Naposledy v neděli také ještě sex s přítelem (trvalý vztah, věrný).
J., (01. 05. 2012 07:52) Reagovat
Bezva, ono se to nevložilo celé.Chtěla bych jen dodat, že hodlám jít k doktorce, ale dnes je svátek a zítra a pozítří maturuju, takže se tam dostanu až v pátek. Potřebovala bych ale na tyhle dva dny výrazně zmírnit příznaky, abych vydržela 90 minut v kuse sedět a psát test (odskočit si nelze), pokud možno kdybych se u toho ještě mohla soustředit:-)Od rána se snažím hodně pít, prohřívám břicho a záda a posnídala jsem brusinkovou marmeládu. Prochladnutí v tomhle horku moc nehrozí. Co dalšího můžu udělat?Mimochodem, jak moc je to přenosné? Měl by se přítel dát také vyšetřit?Děkuju:-)
Romana, (01. 05. 2012 09:42) Reagovat
Ahoj, taky trpím chronickýma zánětama, ale potřebuju fungovat v práci, doma...jediné co mě pomáhá je Spasmed, jsou to prášky a stačí si vzít jeden a do dvanácti hodin je klid od všeho ale samozřejmě neléčí jen tlumí veškeré ty nepříjemnosti, je na předpis, tak až půjdete k doktorovi, zkuste to navrhnout...mě pomáhá...vždycky si ho vemu, k tomu piju medvědici, napařim se, navleču se, a dám si nějakej ten Urovax a vždycky se z toho sama vylížu,už do sebe nechci cpát antibiotika...pozor teď na ty horka, to je zrádný :-( mě chytil močák včera večer po opalování.. takže bylo po čarodkách...:-( a teď hlavně pít,pít,pít!!!!! :-|
Martina, (19. 07. 2012 05:39) Reagovat
Já také trpím na záněty močového měchýře a hlavně v létě. Mé okolí nechápe, jak můžu nastydnout v létě, ale ono to prostě není jen nastydnutí. Teď jsem měla zánět močového měchýře na konci července, tak doufám, že mám na dlouhou dobu vybráno.
Dana, (10. 07. 2012 09:24) Reagovat
Tak jsem se prokousala většinou vašich komentářů. A co dodat...Každému pomáhá něco jiného, ale u chronických zánětů téměř nic. Jsem jednou z vás. Také už jsem zkoušela leccos a teď se snažím najít něco, co by mohlo ještě fungovat a co jsem nezkusila. Tak nevím, asi se nezadaří...Hodně sil, holky.:)
Ivanka, (13. 08. 2012 14:00) Reagovat
Já měla jako malá často záněty močového měchýře, ale naštěstí mě to opustilo a už mám klid. Když se na to tak dívám, tak jsem měla velké štěstí. Všem přeji, aby vám to dalo pokoj, nebo alespoň, aby se vaše problémy zmírnily.
Vilma, (06. 09. 2012 05:45) Reagovat
Tak to si měla štěstí. Ono tohle hodně lidi (především ženy) pronásleduje až do dospělosti. Já jsem taky k různým zánětům náchylnější a doufám, že to nebude mít za následek problémy s otěhotněním. Slyšela jsem, že se mohou objevit.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Zánět-močového-měchýře.cz
Kontakty