Úvod Diskuze

Diskuze

Potřebujete poradit? Přidat dotaz >>


Diskuse (137 komentářů)

Janička, (20. 11. 2011 15:17) Reagovat
Ahoj holky, po nekonečných letech problémů se zánětem močáku, které byly vždy po sexu (v poslední době už po každém styku, např. do hodiny), mě zachránila jediná věc - KONDOM! Je to k neuvěření, ale už 1/2 roku mám pokoj, to bývalo dřív nemyslitelné... Dostávala jsem na urologii antibiotika, pila urol. čaj, brusinky, aloe vera, lichořeřišnice, uro vaxon, uri vac, urinal,rowamycin, důslená hygiena před a po styku, teplé oblečení, ponožky, žádné tanga... Až nakonec přijdu na tak jednoduché řešení! A to na urologii mi nabídli autovakcínu, o které pan doktor vůbec nic nevěděl a ani na moji prosbu o ní nic nezjistil. Odmítla jsem, nechci být pokusný králík... Holky, tak už se netrapte, jako já a obyčejná guma za pár kaček Vám pomůže! :-) Zdar!
Jarmila, (20. 05. 2013 10:15) Reagovat
Záleží na příčině těch zánětů. Mnohé ženy ho mají ze sexu a těm pak kondom pomůže, ale jsou i jiné příčiny. Já prý má trochu jiný tvar močáku nebo něco na ten způsob a tady si myslím, že by mi kondom nepomohl.
Niky, (10. 01. 2012 22:12) Reagovat
Tak holky jeste newim jestli ten zanet mocaku mam,ale boli me v podbrisku chodim casto na malou a boli to,kdyz mocim,jinak paleni svedeni nemam,tak me zajima co mi zitra budou rikat u doktora ,jinak velmi neprijemne uz tyden me drzi jen tablety proti bolesti,nad vodou jinak bych to asi nezvladla
Victoria, (04. 02. 2012 20:27) Reagovat
Dobrý den, asi mám takovou hloupou otázku, ale pokud je to ze sexu a půjdu s močí do laboratoře, zjistí, že je to z toho? Nebo prostě jen řeknou, že je to zánět nebo to není zánět a nebudo řešit příčinu, ať je to z prochladnutí nebo ze sexu? Moc děkuji za odpověď.
Romana, (16. 02. 2012 12:18) Reagovat
Ahoj holky, hodně stručně: trpěla jsem zánětem neustále nikdo mě z toho nedokázal vyléčit a to jsem vystřídala 3 prak.doktory..Jediný co mi pomohlo je Swiss imunit. Stojí kolem tříset korun, na každého to samozřejmě působit nemusí ale já jsem od té doby zánět nechytla,už je to dva měsíce, což je zázrak :- a i když jsem párkrát přišla domu tak promrzlá,že jsem si říkala to teda 100% odnesu na močák a poležím si pár dní ale nic!!!Zázrak :-)Zkuste to, za to nic nedáte...tedy jen 300 Kč :-)
Alis, (09. 03. 2014 09:33) Reagovat
Zdravím. To je skvělé, že Vám tak pomohl. Také jsem měla občas záněty, stačilo trochu nastydnout a druhý den jsem už cítila pálení při močení. Swiss jsem tedy nezkoušela, mě tedy pomůže vždycky zaručeně uroval akut. Teď už je to taky nějaký měsíc a stále se zánět neobjevil.
Elenora, (23. 02. 2012 22:52) Reagovat
Zdravím,já mám zas od Swissu odzkoušené brusinky. Dokonce mi vyléčí i zánět v pokročilejším stádiu,ale to jich beru alespoň 4 denně a k tomu ještě Wobenzym. Lékařka mi radila, abych oboje užívala pravidelně po dobu 6 měsíců, ale na to bohužel nemám finance. Údajně bych se zánětu zbavila na dobro. Naštěstí na ně trpím tak 3xdo roka, tak to nemusím tak strašně řešit.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2023 © Zánět-močového-měchýře.cz
Kontakty